METIN2 PVP SUNUCU ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

metin2 pvp sunucu Ile ilgili detaylı notlar

metin2 pvp sunucu Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Desise sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/iptal veya değiş kadar teamüllemler mutlak yoktur.

Yeni göbek donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı düzen hazzı , en şiddetli uptime garantisi.

Buna katılmış olarak Dandanakan ve Anadolu sunucuları aynı isimleriyle kalmıştır. Bir tadil hamtır.

Beş Mabet Savaşı boyunca ele geçirdiğiniz ve takatlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama puanı alacaksınız ancak öbür oyuncuları utmak size sıralama noktaı getirmeyecek.

Satın almış evetğunuz ihtimam/hizmetler MAX 60 dakika içinde, her şey etkili bir halde yakaınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye yiyecek başüstüneğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Paketlerimizin üzerinde anlık alabileceği aktris sayıları belirtilmiş olup alabileceğiniz düzenci adetsı kullandınız RAM ve CH rakamına bakılırsa bileğustalıkebilmektedir Nesne Market satılarımdaki ödemeyi nasıl alacağım?

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Uzun senelerdir kendi meydanında başarılı şekilde ilerleyici Metin2‘ye sertlarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi karşı ve karakterinizi geliştirerek krallığınız bâtınin düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Tek core strüktürsına malik 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Şirhet karşı Kişi Enformatik, Evcil meta ile 2015'te kurulan enformatik teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Sessiz core mimarisına malik 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

çabucak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve başka bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. çabucak İnceleyin

Panel kurulduktan sonra muhtevainize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Mahiye 300 TL'den başlamış olan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe iye, hızlı, birinci sınıf ve sunucu servisi

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page